Dubbel benedenhuis Herengracht 375 H Amsterdam

Herengracht 375 H, 1016 BC Amsterdam

96 m² Bouwjaar 1941 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Herengracht 375 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.025.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 375 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 375 H

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.75
CO₂-emissie
4277.82 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

740 Inwoners
480 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€1.109.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Noord
42% Koopwoningen
13.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 375 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 375 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 375 H?

De prijsindicatie voor Herengracht 375 H ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €11.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 375 H zich tot de wijk Leidsegracht-Noord?

Herengracht 375 H is een dubbel benedenhuis van 96 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 375 H?

Herengracht 375 H is een dubbel benedenhuis in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 375 H vergeleken met de buurt?

Herengracht 375 H heeft 96 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 375 H en wat betekent dat?

Herengracht 375 H heeft energielabel D. Geldig tot 2026-04-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4277.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herengracht 375 H?

Herengracht 375 H heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Noord?

De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Noord?

Vanuit Herengracht 375 H in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.