Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1637
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 53 m²
Herengracht 359 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1637. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 53 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herengracht 359
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €4.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerengracht 359 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Herengracht 359 is een woonhuis in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1637 (389 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herengracht 359 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 53 m². In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herengracht 359 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 15504.6 kg/jaar.
De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Herengracht 359 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herengracht 359: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.