Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1646
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Ligging
- on_navigable_waterway, by_water, in_center, in_residential_district
Herengracht 315 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1646. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herengracht 315
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmPrachtig grachtenpand op een van de mooiste plekjes van Amsterdam. Wegens verblijf van de eigenaren elders komt dit prachtige pand tijdelijk…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €5.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerengracht 315 is een tussenwoning van 170 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Herengracht 315 is een tussenwoning in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1646 (380 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herengracht 315 heeft 170 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herengracht 315 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Herengracht 315 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Herengracht 315 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.