Bovenwoning (appartement) Nieuwe Egelantiersstraat 2 B Amsterdam

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B, 1015 WZ Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1897 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
162 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Egelantiersstraat 2 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Egelantiersstraat 2 B

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
730 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Zaagpoortbuurt
16% Koopwoningen
26.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Egelantiersstraat 2 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Egelantiersstraat 2 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Egelantiersstraat 2 B?

De prijsindicatie voor Nieuwe Egelantiersstraat 2 B ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaagpoortbuurt is €367.000. Dat komt neer op circa €7.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Egelantiersstraat 2 B zich tot de wijk Zaagpoortbuurt?

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Zaagpoortbuurt. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Egelantiersstraat 2 B?

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B is een bovenwoning (appartement) in Zaagpoortbuurt, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Egelantiersstraat 2 B vergeleken met de buurt?

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B heeft 52 m² woonoppervlakte en 162 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Zaagpoortbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Egelantiersstraat 2 B en wat betekent dat?

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Nieuwe Egelantiersstraat 2 B?

Nieuwe Egelantiersstraat 2 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zaagpoortbuurt?

De wijk Zaagpoortbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zaagpoortbuurt?

Vanuit Nieuwe Egelantiersstraat 2 B in Zaagpoortbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.