Streetview Bloemgracht 168 Amsterdam

Bloemgracht 168, 1015 TV Amsterdam

198 m² Bouwjaar 1725 7 kamers 4 slaapkamers Label G

Bloemgracht 168 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1725. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 102 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1725
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
734 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bloemgracht 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemgracht 168

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Locatie van Bloemgracht 168

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemgracht 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemgracht 168?

De prijsindicatie voor Bloemgracht 168 ligt rond €1.200.000 tot €1.450.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemgracht 168 zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Bloemgracht 168 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemgracht 168?

Bloemgracht 168 is een woonhuis in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1725 (301 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bloemgracht 168 vergeleken met de buurt?

Bloemgracht 168 heeft 198 m² woonoppervlakte en 734 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemgracht 168 en wat betekent dat?

Bloemgracht 168 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Bloemgracht 168?

Bloemgracht 168 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Bloemgracht 168 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.