Bovenwoning Nieuwe Leliestraat 4 3 Amsterdam

Nieuwe Leliestraat 4 3, 1015 SP Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 2 slaapkamers Label G

Nieuwe Leliestraat 4 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Leliestraat 4 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Leliestraat 4 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
333.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
448.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Leliestraat 4 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Leliestraat 4 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Leliestraat 4 3?

De prijsindicatie voor Nieuwe Leliestraat 4 3 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €8.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Leliestraat 4 3 zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Nieuwe Leliestraat 4 3 is een bovenwoning van 72 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Leliestraat 4 3?

Nieuwe Leliestraat 4 3 is een bovenwoning in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Leliestraat 4 3 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Leliestraat 4 3 heeft 72 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Leliestraat 4 3 en wat betekent dat?

Nieuwe Leliestraat 4 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-11-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Leliestraat 4 3?

Nieuwe Leliestraat 4 3 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?