Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Inhoud
- 394 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Nieuwe Leliestraat 93 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Leliestraat 93
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €5.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Leliestraat 93 is een appartement van 118 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².
Nieuwe Leliestraat 93 is een appartement in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nieuwe Leliestraat 93 heeft 118 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Leliestraat 93 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.47 kg/jaar.
Nieuwe Leliestraat 93 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwe Leliestraat 93 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.