Grachtenpand, tussenwoning Egelantiersgracht 101 A Amsterdam

Egelantiersgracht 101 A, 1015 RG Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 3 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Egelantiersgracht 101 A is een grachtenpand, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
293 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Egelantiersgracht 101 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egelantiersgracht 101 A

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, erfgoed, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Egelantiersgracht 101 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Egelantiersgracht 101 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Egelantiersgracht 101 A?

De prijsindicatie voor Egelantiersgracht 101 A ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €7.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egelantiersgracht 101 A zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Egelantiersgracht 101 A is een grachtenpand, tussenwoning van 89 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egelantiersgracht 101 A?

Egelantiersgracht 101 A is een grachtenpand, tussenwoning in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Egelantiersgracht 101 A vergeleken met de buurt?

Egelantiersgracht 101 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 293 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egelantiersgracht 101 A en wat betekent dat?

Egelantiersgracht 101 A heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Egelantiersgracht 101 A?

Egelantiersgracht 101 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Egelantiersgracht 101 A in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.