Woningdetails
- Type
- Penthouse
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1863
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Inhoud
- 340 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €20.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
Egelantiersstraat 141 C is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 1863. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egelantiersstraat 141 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.4 kmDiscover this stylish penthouse apartment of 192 sq.m located on the Egelantiersstraat.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Egelantiersstraat 141 C ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Zuid is €567.000. Dat komt neer op circa €2.953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgelantiersstraat 141 C is een penthouse van 192 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Zuid. De buurt telt 1.981 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.355 inwoners per km².
Egelantiersstraat 141 C is een penthouse in Anjeliersbuurt-Zuid, gebouwd in 1863 (163 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Egelantiersstraat 141 C heeft 192 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Anjeliersbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Egelantiersstraat 141 C heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Egelantiersstraat 141 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Anjeliersbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Egelantiersstraat 141 C in Anjeliersbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.