Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 91 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Egelantiersstraat 15 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m², een perceel van 91 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egelantiersstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Zuid is €567.000. Dat komt neer op circa €2.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgelantiersstraat 15 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Zuid. De buurt telt 1.981 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.355 inwoners per km².
Egelantiersstraat 15 is een woonhuis in Anjeliersbuurt-Zuid, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Egelantiersstraat 15 heeft 196 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 91 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Anjeliersbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Egelantiersstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.94 kg/jaar.
Egelantiersstraat 15 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Anjeliersbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Egelantiersstraat 15 in Anjeliersbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.