Streetview Anjeliersstraat 145 1 Amsterdam

Anjeliersstraat 145 1, 1015 NE Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Anjeliersstraat 145 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Anjeliersstraat 145 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjeliersstraat 145 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
140.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2915 Inwoners
1960 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1981 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Zuid
26% Koopwoningen
26.355 Inwoners per km²

Locatie van Anjeliersstraat 145 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Anjeliersstraat 145 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjeliersstraat 145 1?

De prijsindicatie voor Anjeliersstraat 145 1 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Zuid is €567.000. Dat komt neer op circa €5.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjeliersstraat 145 1 zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Zuid?

Anjeliersstraat 145 1 is een appartement van 103 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Zuid. De buurt telt 1.981 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjeliersstraat 145 1?

Anjeliersstraat 145 1 is een appartement in Anjeliersbuurt-Zuid, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Anjeliersstraat 145 1 vergeleken met de buurt?

Anjeliersstraat 145 1 heeft 103 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Anjeliersbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjeliersstraat 145 1 en wat betekent dat?

Anjeliersstraat 145 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-09-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anjeliersstraat 145 1?

Anjeliersstraat 145 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Zuid?

De wijk Anjeliersbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Zuid?