Streetview Eerste Boomdwarsstraat 32 Amsterdam

Eerste Boomdwarsstraat 32, 1015 NC Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1994 Label B

Eerste Boomdwarsstraat 32 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €625.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eerste Boomdwarsstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Boomdwarsstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.39
CO₂-emissie
1940.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2095 Inwoners
1345 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€625.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Noord
28% Koopwoningen
22.153 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Boomdwarsstraat 32

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Boomdwarsstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Boomdwarsstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Noord is €625.000. Dat komt neer op circa €9.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Boomdwarsstraat 32 zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Noord?

Eerste Boomdwarsstraat 32 is een appartement van 66 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Noord. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Boomdwarsstraat 32?

Eerste Boomdwarsstraat 32 is een appartement in Anjeliersbuurt-Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eerste Boomdwarsstraat 32 vergeleken met de buurt?

Eerste Boomdwarsstraat 32 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Anjeliersbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €625.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Boomdwarsstraat 32 en wat betekent dat?

Eerste Boomdwarsstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1940.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Noord?

De wijk Anjeliersbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €625.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Noord?

Vanuit Eerste Boomdwarsstraat 32 in Anjeliersbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.