Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 202 m²
Lindengracht 62 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lindengracht 62 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €2.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLindengracht 62 2 is een appartement van 202 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².
Lindengracht 62 2 is een appartement in Driehoekbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lindengracht 62 2 heeft 202 m² woonoppervlakte. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lindengracht 62 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6974.99 kg/jaar.
De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Lindengracht 62 2 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lindengracht 62 2: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.