Streetview Lindengracht 11 D Amsterdam

Lindengracht 11 D, 1015 KB Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1897 Label D

Lindengracht 11 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €625.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lindengracht 11 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindengracht 11 D

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2095 Inwoners
1345 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€625.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Noord
28% Koopwoningen
22.153 Inwoners per km²

Locatie van Lindengracht 11 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lindengracht 11 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindengracht 11 D?

De prijsindicatie voor Lindengracht 11 D ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Noord is €625.000. Dat komt neer op circa €12.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindengracht 11 D zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Noord?

Lindengracht 11 D is een appartement van 52 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Noord. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindengracht 11 D?

Lindengracht 11 D is een appartement in Anjeliersbuurt-Noord, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lindengracht 11 D vergeleken met de buurt?

Lindengracht 11 D heeft 52 m² woonoppervlakte. In Anjeliersbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €625.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindengracht 11 D en wat betekent dat?

Lindengracht 11 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Noord?

De wijk Anjeliersbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €625.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Noord?

Vanuit Lindengracht 11 D in Anjeliersbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindengracht 11 D: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.