Streetview Palmgracht 67 Amsterdam

Palmgracht 67, 1015 HL Amsterdam

195 m² Bouwjaar 2007

Palmgracht 67 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 108 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
108 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Palmgracht 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Locatie van Palmgracht 67

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Palmgracht 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Palmgracht 67?

De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €2.656 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palmgracht 67 zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Palmgracht 67 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palmgracht 67?

Palmgracht 67 is een woonhuis in Driehoekbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Palmgracht 67 vergeleken met de buurt?

Palmgracht 67 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 108 m². In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Vanuit Palmgracht 67 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Palmgracht 67: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driehoekbuurt?

Recreatie nabij Driehoekbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Palmgracht 67?

Een woningrapport voor Palmgracht 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Driehoekbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.