Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 25 m²
- Inhoud
- 84 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €260.000 tot €310.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
- Ligging
- by_water
Lijnbaansgracht 14 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m² en 1 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijnbaansgracht 14 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1 km** Enlish version below** Wonen aan de gracht, in de Jordaan en op eigen grond, dat wil je toch!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lijnbaansgracht 14 1 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €20.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijnbaansgracht 14 1 is een bovenwoning van 25 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².
Lijnbaansgracht 14 1 is een bovenwoning in Driehoekbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lijnbaansgracht 14 1 heeft 25 m² woonoppervlakte en 84 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lijnbaansgracht 14 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-04-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lijnbaansgracht 14 1 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Lijnbaansgracht 14 1 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.