Bovenwoning (appartement) Brouwersgracht 803 Amsterdam

Brouwersgracht 803, 1015 GK Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1880 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Brouwersgracht 803 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brouwersgracht 803

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwersgracht 803

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.39 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwersgracht 803

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Brouwersgracht 803

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersgracht 803?

De prijsindicatie voor Brouwersgracht 803 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €6.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersgracht 803 zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Brouwersgracht 803 is een bovenwoning (appartement) van 80 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersgracht 803?

Brouwersgracht 803 is een bovenwoning (appartement) in Driehoekbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brouwersgracht 803 vergeleken met de buurt?

Brouwersgracht 803 heeft 80 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwersgracht 803 en wat betekent dat?

Brouwersgracht 803 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brouwersgracht 803?

Brouwersgracht 803 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Vanuit Brouwersgracht 803 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.