Streetview Brouwersgracht 133 Amsterdam

Brouwersgracht 133, 1015 GE Amsterdam

154 m² Bouwjaar 1854

Brouwersgracht 133 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1854. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 129 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1854
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
129 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brouwersgracht 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Locatie van Brouwersgracht 133

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Brouwersgracht 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersgracht 133?

De prijsindicatie voor Brouwersgracht 133 ligt rond €910.000 tot €1.160.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €3.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersgracht 133 zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Brouwersgracht 133 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersgracht 133?

Brouwersgracht 133 is een woonhuis in Driehoekbuurt, gebouwd in 1854 (172 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brouwersgracht 133 vergeleken met de buurt?

Brouwersgracht 133 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 129 m². In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Vanuit Brouwersgracht 133 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brouwersgracht 133: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driehoekbuurt?

Recreatie nabij Driehoekbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).