Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) Brouwersgracht 69 F Amsterdam

Brouwersgracht 69 F, 1015 GC Amsterdam

35 m² Bouwjaar 1900 1 kamers 1 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Brouwersgracht 69 F is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m² en 1 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
35 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Brouwersgracht 69 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwersgracht 69 F

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwersgracht 69 F

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Brouwersgracht 69 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersgracht 69 F?

De prijsindicatie voor Brouwersgracht 69 F ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €26.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersgracht 69 F zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Brouwersgracht 69 F is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) van 35 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersgracht 69 F?

Brouwersgracht 69 F is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Langestraat e.o., gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brouwersgracht 69 F vergeleken met de buurt?

Brouwersgracht 69 F heeft 35 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwersgracht 69 F en wat betekent dat?

Brouwersgracht 69 F heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Brouwersgracht 69 F?

Brouwersgracht 69 F heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Brouwersgracht 69 F in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.