Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Inhoud
- 650 m³
- Kamers
- 6
Prinsengracht 61 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 61
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Prinsengracht 61 ligt rond €1.910.000 tot €2.160.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €3.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 61 is een appartement van 247 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².
Prinsengracht 61 is een appartement in Langestraat e.o., gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Prinsengracht 61 heeft 247 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsengracht 61 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Prinsengracht 61 heeft 6 kamers.
De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinsengracht 61 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 61: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.