Penthouse Prinsengracht 35 Amsterdam

Prinsengracht 35, 1015 DL Amsterdam

272 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Prinsengracht 35 is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
272 m²
Inhoud
852 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 35

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 35

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 35?

De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €3.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 35 zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Prinsengracht 35 is een penthouse van 272 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 35?

Prinsengracht 35 is een penthouse in Langestraat e.o., gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 35 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 35 heeft 272 m² woonoppervlakte en 852 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 35 en wat betekent dat?

Prinsengracht 35 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 35?

Prinsengracht 35 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Prinsengracht 35 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.