Tussenverdieping (appartement) Keizersgracht 32 C Amsterdam

Keizersgracht 32 C, 1015 CR Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Keizersgracht 32 C is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.110.000 tot €1.360.000
Ligging
Aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 32 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 32 C

Tuin
Ja (690.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizersgracht 32 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 32 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 32 C?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 32 C ligt rond €1.110.000 tot €1.360.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €7.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 32 C zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Keizersgracht 32 C is een tussenverdieping (appartement) van 126 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 32 C?

Keizersgracht 32 C is een tussenverdieping (appartement) in Langestraat e.o., gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Keizersgracht 32 C vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 32 C heeft 126 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 32 C en wat betekent dat?

Keizersgracht 32 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 32 C?

Keizersgracht 32 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 690 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Keizersgracht 32 C in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.