Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Blauwburgwal 4 3 Amsterdam

Blauwburgwal 4 3, 1015 AT Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1649 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Blauwburgwal 4 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1649. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1649
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Blauwburgwal 4 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blauwburgwal 4 3

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blauwburgwal 4 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Blauwburgwal 4 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Blauwburgwal 4 3?

De prijsindicatie voor Blauwburgwal 4 3 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €13.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blauwburgwal 4 3 zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Blauwburgwal 4 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 68 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blauwburgwal 4 3?

Blauwburgwal 4 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Langestraat e.o., gebouwd in 1649 (377 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Blauwburgwal 4 3 vergeleken met de buurt?

Blauwburgwal 4 3 heeft 68 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blauwburgwal 4 3 en wat betekent dat?

Blauwburgwal 4 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blauwburgwal 4 3?

Blauwburgwal 4 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Blauwburgwal 4 3 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.