Streetview Roomolenstraat 16 Amsterdam

Roomolenstraat 16, 1015 AN Amsterdam

152 m² Bouwjaar 1905 Label F

Roomolenstraat 16 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 48 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Roomolenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roomolenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Locatie van Roomolenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Roomolenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Roomolenstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €6.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roomolenstraat 16 zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Roomolenstraat 16 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roomolenstraat 16?

Roomolenstraat 16 is een woonhuis in Langestraat e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roomolenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Roomolenstraat 16 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 48 m². In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roomolenstraat 16 en wat betekent dat?

Roomolenstraat 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Roomolenstraat 16 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?