Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 61 m²
Knollendamstraat 167 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Knollendamstraat 167
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Knollendamstraat 167 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Spaarndammerbuurt-Zuidwest is €428.000. Dat komt neer op circa €7.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKnollendamstraat 167 is een appartement van 61 m² in de wijk Spaarndammerbuurt-Zuidwest. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.790 inwoners per km².
Knollendamstraat 167 is een appartement in Spaarndammerbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Knollendamstraat 167 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Spaarndammerbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Knollendamstraat 167 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.74 kg/jaar.
De wijk Spaarndammerbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Knollendamstraat 167 in Spaarndammerbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Knollendamstraat 167: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.