Bovenwoning Eerste Breeuwersstraat 42 Amsterdam

Eerste Breeuwersstraat 42, 1013 MK Amsterdam

96 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Eerste Breeuwersstraat 42 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Ligging
on_busy_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Eerste Breeuwersstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Breeuwersstraat 42

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.63
CO₂-emissie
3943.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Breeuwersstraat 42

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Breeuwersstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Breeuwersstraat 42?

De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €6.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Breeuwersstraat 42 zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Eerste Breeuwersstraat 42 is een bovenwoning van 96 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Breeuwersstraat 42?

Eerste Breeuwersstraat 42 is een bovenwoning in Westelijke eilanden, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eerste Breeuwersstraat 42 vergeleken met de buurt?

Eerste Breeuwersstraat 42 heeft 96 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Breeuwersstraat 42 en wat betekent dat?

Eerste Breeuwersstraat 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3943.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Breeuwersstraat 42?

Eerste Breeuwersstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?