Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 515 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €1.440.000 tot €1.690.000
Prinseneiland 36 F is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinseneiland 36 F
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmSPECTACULAIR GRACHTENHUIS WAAR LUCHT, LICHT EN WATER EEN GROTE ROL SPELEN MET EEN GEBRUIKSOPPERVLAK VAN 142 M2 VERDEELD OVER DRIE VERDIEPINGEN OP…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Prinseneiland 36 F ligt rond €1.440.000 tot €1.690.000. De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €4.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinseneiland 36 F is een hoekwoning van 142 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².
Prinseneiland 36 F is een hoekwoning in Westelijke eilanden, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Prinseneiland 36 F heeft 142 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinseneiland 36 F heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Prinseneiland 36 F heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinseneiland 36 F in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinseneiland 36 F: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.