Benedenwoning (appartement) Zoutkeetsgracht 81 Amsterdam

Zoutkeetsgracht 81, 1013 LC Amsterdam

97 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zoutkeetsgracht 81 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zoutkeetsgracht 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zoutkeetsgracht 81

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
106.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zoutkeetsgracht 81

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zoutkeetsgracht 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutkeetsgracht 81?

De prijsindicatie voor Zoutkeetsgracht 81 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €6.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutkeetsgracht 81 zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Zoutkeetsgracht 81 is een benedenwoning (appartement) van 97 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutkeetsgracht 81?

Zoutkeetsgracht 81 is een benedenwoning (appartement) in Westelijke eilanden, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zoutkeetsgracht 81 vergeleken met de buurt?

Zoutkeetsgracht 81 heeft 97 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zoutkeetsgracht 81 en wat betekent dat?

Zoutkeetsgracht 81 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zoutkeetsgracht 81?

Zoutkeetsgracht 81 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?