Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 100 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Zoutkeetsgracht 117 K is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zoutkeetsgracht 117 K
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmUNIEKE WOONBOOT TE HUUR – EERSTE BEWONING! AAN DE ZOUTKEETSGRACHT – GEMEUBILEERD MET 2 SLAAPKAMERS Altijd al willen wonen op het water?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €9.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZoutkeetsgracht 117 K is een benedenwoning van 64 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².
Zoutkeetsgracht 117 K is een benedenwoning in Westelijke eilanden, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zoutkeetsgracht 117 K heeft 64 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zoutkeetsgracht 117 K heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Zoutkeetsgracht 117 K heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Zoutkeetsgracht 117 K in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zoutkeetsgracht 117 K: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.