Streetview Mouthaansteeg 9 Amsterdam

Mouthaansteeg 9, 1013 KJ Amsterdam

105 m² Bouwjaar 1934

Mouthaansteeg 9 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en een perceel van 25 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
25 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mouthaansteeg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2375 Inwoners
1475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1550 Woningvoorraad
€565.000 Gem. woningwaarde Haarlemmerbuurt-West
25% Koopwoningen
21.731 Inwoners per km²

Locatie van Mouthaansteeg 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mouthaansteeg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Mouthaansteeg 9?

De prijsindicatie voor Mouthaansteeg 9 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €5.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mouthaansteeg 9 zich tot de wijk Haarlemmerbuurt-West?

Mouthaansteeg 9 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mouthaansteeg 9?

Mouthaansteeg 9 is een woonhuis in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mouthaansteeg 9 vergeleken met de buurt?

Mouthaansteeg 9 heeft 105 m² woonoppervlakte. Het perceel is 25 m². In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Haarlemmerbuurt-West?

De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarlemmerbuurt-West?

Vanuit Mouthaansteeg 9 in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haarlemmerbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mouthaansteeg 9: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Haarlemmerbuurt-West?

Recreatie nabij Haarlemmerbuurt-West: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).