Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Inhoud
- 275 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €605.000 tot €705.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
- Ligging
- In centrum
Vinkenstraat 159 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vinkenstraat 159
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.6 km**ENGLISH TEXT BELOW** OMGEVING EN BEREIKBAARHEID Vinkenstraat 159 ligt in de sfeervolle Jordaan, één van de meest geliefde buurten van Amsterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Vinkenstraat 159 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €7.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVinkenstraat 159 is een benedenwoning van 79 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².
Vinkenstraat 159 is een benedenwoning in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vinkenstraat 159 heeft 79 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vinkenstraat 159 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.81 kg/jaar.
Vinkenstraat 159 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 20 m².
De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Vinkenstraat 159 in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.