Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 29 m²
- Inhoud
- 93 m³
- Kamers
- 1
Binnen Oranjestraat 19 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 1 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Binnen Oranjestraat 19 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €19.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBinnen Oranjestraat 19 H is een appartement van 29 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².
Binnen Oranjestraat 19 H is een appartement in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Binnen Oranjestraat 19 H heeft 29 m² woonoppervlakte en 93 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Binnen Oranjestraat 19 H heeft energielabel E. Geldig tot 2031-10-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.91 kg/jaar.
Binnen Oranjestraat 19 H heeft 1 kamers.
De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Binnen Oranjestraat 19 H in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.