Woningdetails
- Type
- Penthouse
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Inhoud
- 470 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 2
- Ligging
- in_center
Nieuwezijds Voorburgwal 118 K is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 118 K
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.6 kmLuxe leven in een uniek penthouse, met maar liefst twee dakterrassen, vrij uitzicht en gelegen in hartje Amsterdam. Via het gemeenschappelijk…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Noord is €561.000. Dat komt neer op circa €2.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwezijds Voorburgwal 118 K is een penthouse van 188 m² in de wijk Spuistraat-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.663 inwoners per km².
Nieuwezijds Voorburgwal 118 K is een penthouse in Spuistraat-Noord, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwezijds Voorburgwal 118 K heeft 188 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Spuistraat-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwezijds Voorburgwal 118 K heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Nieuwezijds Voorburgwal 118 K heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Spuistraat-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwezijds Voorburgwal 118 K in Spuistraat-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.