Tussenwoning Nieuwezijds Voorburgwal 72 B Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B, 1012 SE Amsterdam

275 m² Bouwjaar 1905 12 kamers 7 slaapkamers Label UNKNOWN

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 90 m² en 12 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
12
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.555.000 tot €1.805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 72 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 72 B

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

890 Inwoners
605 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Noord
27% Koopwoningen
17.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 72 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 72 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 72 B?

De prijsindicatie voor Nieuwezijds Voorburgwal 72 B ligt rond €1.555.000 tot €1.805.000. De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Noord is €561.000. Dat komt neer op circa €2.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 72 B zich tot de wijk Spuistraat-Noord?

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B is een tussenwoning van 275 m² in de wijk Spuistraat-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 72 B?

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B is een tussenwoning in Spuistraat-Noord, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 72 B vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B heeft 275 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Spuistraat-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 72 B en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwezijds Voorburgwal 72 B?

Nieuwezijds Voorburgwal 72 B heeft 12 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Noord?

De wijk Spuistraat-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spuistraat-Noord?