Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 177 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 177 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Begijnhofbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €8.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwezijds Voorburgwal 177 4 is een appartement van 61 m² in de wijk Begijnhofbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.501 inwoners per km².
Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 is een appartement in Begijnhofbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 heeft 61 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Begijnhofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Begijnhofbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Nieuwezijds Voorburgwal 177 4 in Begijnhofbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.