Streetview Oudezijds Voorburgwal 316 D Amsterdam

Oudezijds Voorburgwal 316 D, 1012 GM Amsterdam

85 m² Bouwjaar 1655 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Oudezijds Voorburgwal 316 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1655. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1655
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oudezijds Voorburgwal 316 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudezijds Voorburgwal 316 D

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

375 Inwoners
255 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
263 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Nes e.o.
28% Koopwoningen
7.067 Inwoners per km²

Locatie van Oudezijds Voorburgwal 316 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oudezijds Voorburgwal 316 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudezijds Voorburgwal 316 D?

De prijsindicatie voor Oudezijds Voorburgwal 316 D ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Nes e.o. is €694.000. Dat komt neer op circa €8.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudezijds Voorburgwal 316 D zich tot de wijk Nes e.o.?

Oudezijds Voorburgwal 316 D is een appartement van 85 m² in de wijk Nes e.o.. De buurt telt 263 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudezijds Voorburgwal 316 D?

Oudezijds Voorburgwal 316 D is een appartement in Nes e.o., gebouwd in 1655 (371 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudezijds Voorburgwal 316 D vergeleken met de buurt?

Oudezijds Voorburgwal 316 D heeft 85 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nes e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudezijds Voorburgwal 316 D en wat betekent dat?

Oudezijds Voorburgwal 316 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Oudezijds Voorburgwal 316 D?

Oudezijds Voorburgwal 316 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nes e.o.?

De wijk Nes e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nes e.o.?

Vanuit Oudezijds Voorburgwal 316 D in Nes e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.1 km.