Eengezinswoning, vrijstaande woning Burg Herckenrathlaan 37 Ammerzoden

Burg Herckenrathlaan 37, 5324 EB Ammerzoden

166 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Burg Herckenrathlaan 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Ammerzoden, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 282 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burg Herckenrathlaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg Herckenrathlaan 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.38 kg/m²

Tuin
Ja (97.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Ammerzoden

2930 Inwoners
1310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1242 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Ammerzoden
66% Koopwoningen
2.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg Herckenrathlaan 37

Vergelijkbare woningen in Ammerzoden

Veelgestelde vragen over Burg Herckenrathlaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg Herckenrathlaan 37?

De prijsindicatie voor Burg Herckenrathlaan 37 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Ammerzoden is €372.000. Dat komt neer op circa €2.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg Herckenrathlaan 37 zich tot de wijk Ammerzoden?

Burg Herckenrathlaan 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 166 m² in de wijk Ammerzoden. De buurt telt 1.242 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg Herckenrathlaan 37?

Burg Herckenrathlaan 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Ammerzoden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg Herckenrathlaan 37 vergeleken met de buurt?

Burg Herckenrathlaan 37 heeft 166 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Ammerzoden ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg Herckenrathlaan 37 en wat betekent dat?

Burg Herckenrathlaan 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg Herckenrathlaan 37?

Burg Herckenrathlaan 37 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 97 m².

Hoe is de woningmarkt in Ammerzoden?

De wijk Ammerzoden in Ammerzoden (Gelderland) kenmerkt zich door 2.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ammerzoden?