Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 147 m²
Achterhoekerweg 13 is een woning in Amersfoort, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €771.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achterhoekerweg 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
2.2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Over de Laak is €771.000. Dat komt neer op circa €5.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchterhoekerweg 13 is een woning van 147 m² in de wijk Over de Laak. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Achterhoekerweg 13 is een woning in Over de Laak, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Achterhoekerweg 13 heeft 147 m² woonoppervlakte. In Over de Laak ligt de gemiddelde woningwaarde op €771.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Achterhoekerweg 13 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.29 kg/jaar.
De wijk Over de Laak in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €771.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Achterhoekerweg 13 in Over de Laak bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achterhoekerweg 13: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Over de Laak: restaurant (2.2 km), cafe (3.1 km).