Eengezinswoning, tussenwoning Ammerzodenlaan 80 Amersfoort

Ammerzodenlaan 80, 3826 KK Amersfoort

132 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Ammerzodenlaan 80 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ammerzodenlaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ammerzodenlaan 80

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
78.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
6.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
93.8%
CO₂-emissie
1.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1355 Inwoners
455 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
489 Woningvoorraad
€618.000 Gem. woningwaarde Laakse Tuinen
89% Koopwoningen
3.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ammerzodenlaan 80

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Ammerzodenlaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Ammerzodenlaan 80?

De prijsindicatie voor Ammerzodenlaan 80 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Laakse Tuinen is €618.000. Dat komt neer op circa €4.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ammerzodenlaan 80 zich tot de wijk Laakse Tuinen?

Ammerzodenlaan 80 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Laakse Tuinen. De buurt telt 489 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ammerzodenlaan 80?

Ammerzodenlaan 80 is een eengezinswoning, tussenwoning in Laakse Tuinen, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ammerzodenlaan 80 vergeleken met de buurt?

Ammerzodenlaan 80 heeft 132 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Laakse Tuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ammerzodenlaan 80 en wat betekent dat?

Ammerzodenlaan 80 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ammerzodenlaan 80?

Ammerzodenlaan 80 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Laakse Tuinen?

De wijk Laakse Tuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laakse Tuinen?

Vanuit Ammerzodenlaan 80 in Laakse Tuinen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.