Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Inhoud
- 641 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Nijmegenstraat 5 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 277 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nijmegenstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Laakse Tuinen is €618.000. Dat komt neer op circa €3.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNijmegenstraat 5 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Laakse Tuinen. De buurt telt 489 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.885 inwoners per km².
Nijmegenstraat 5 is een woonhuis in Laakse Tuinen, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nijmegenstraat 5 heeft 168 m² woonoppervlakte en 641 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Laakse Tuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nijmegenstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nijmegenstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Laakse Tuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Nijmegenstraat 5 in Laakse Tuinen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nijmegenstraat 5: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.