Eengezinswoning, tussenwoning Kerkdrielkade 99 Amersfoort

Kerkdrielkade 99, 3826 KA Amersfoort

152 m² Bouwjaar 2023 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Kerkdrielkade 99 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
152 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kerkdrielkade 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkdrielkade 99

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
119.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
72.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.8%
CO₂-emissie
17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1355 Inwoners
455 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
489 Woningvoorraad
€618.000 Gem. woningwaarde Laakse Tuinen
89% Koopwoningen
3.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkdrielkade 99

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kerkdrielkade 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkdrielkade 99?

De prijsindicatie voor Kerkdrielkade 99 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Laakse Tuinen is €618.000. Dat komt neer op circa €4.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkdrielkade 99 zich tot de wijk Laakse Tuinen?

Kerkdrielkade 99 is een eengezinswoning, tussenwoning van 152 m² in de wijk Laakse Tuinen. De buurt telt 489 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkdrielkade 99?

Kerkdrielkade 99 is een eengezinswoning, tussenwoning in Laakse Tuinen, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkdrielkade 99 vergeleken met de buurt?

Kerkdrielkade 99 heeft 152 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Laakse Tuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkdrielkade 99 en wat betekent dat?

Kerkdrielkade 99 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkdrielkade 99?

Kerkdrielkade 99 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Laakse Tuinen?

De wijk Laakse Tuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laakse Tuinen?

Vanuit Kerkdrielkade 99 in Laakse Tuinen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.