Vrijstaande woning Pyreneeën 12 Amersfoort

Pyreneeën 12, 3826 JC Amersfoort

179 m² Bouwjaar 2023 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Pyreneeën 12 is een vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 251 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
611 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€970.000 tot €1.220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pyreneeën 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pyreneeën 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
72.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
29.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
6.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1355 Inwoners
455 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
489 Woningvoorraad
€618.000 Gem. woningwaarde Laakse Tuinen
89% Koopwoningen
3.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pyreneeën 12

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Pyreneeën 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Pyreneeën 12?

De prijsindicatie voor Pyreneeën 12 ligt rond €970.000 tot €1.220.000. De gemiddelde woningwaarde in Laakse Tuinen is €618.000. Dat komt neer op circa €3.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pyreneeën 12 zich tot de wijk Laakse Tuinen?

Pyreneeën 12 is een vrijstaande woning van 179 m² in de wijk Laakse Tuinen. De buurt telt 489 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pyreneeën 12?

Pyreneeën 12 is een vrijstaande woning in Laakse Tuinen, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pyreneeën 12 vergeleken met de buurt?

Pyreneeën 12 heeft 179 m² woonoppervlakte en 611 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Laakse Tuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pyreneeën 12 en wat betekent dat?

Pyreneeën 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pyreneeën 12?

Pyreneeën 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Laakse Tuinen?

De wijk Laakse Tuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laakse Tuinen?

Vanuit Pyreneeën 12 in Laakse Tuinen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.