Streetview Genemuidengracht 140 Amersfoort

Genemuidengracht 140, 3826 BL Amersfoort

98 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Genemuidengracht 140 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Genemuidengracht 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Genemuidengracht 140

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2545 Inwoners
1050 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Zuiderzeestedenbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.984 Inwoners per km²

Locatie van Genemuidengracht 140

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Genemuidengracht 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Genemuidengracht 140?

De prijsindicatie voor Genemuidengracht 140 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €4.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Genemuidengracht 140 zich tot de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Genemuidengracht 140 is een appartement van 98 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Genemuidengracht 140?

Genemuidengracht 140 is een appartement in Zuiderzeestedenbuurt-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Genemuidengracht 140 vergeleken met de buurt?

Genemuidengracht 140 heeft 98 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuiderzeestedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Genemuidengracht 140 en wat betekent dat?

Genemuidengracht 140 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Genemuidengracht 140?

Genemuidengracht 140 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

De wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Vanuit Genemuidengracht 140 in Zuiderzeestedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.