Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Inhoud
- 543 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Weteringkade 194 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 207 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weteringkade 194
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
9 kmDe prijsindicatie voor Weteringkade 194 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-West is €538.000. Dat komt neer op circa €3.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeteringkade 194 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-West. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.483 inwoners per km².
Weteringkade 194 is een woonhuis in Zuiderzeestedenbuurt-West, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Weteringkade 194 heeft 145 m² woonoppervlakte en 543 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuiderzeestedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weteringkade 194 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Weteringkade 194 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Zuiderzeestedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Weteringkade 194 in Zuiderzeestedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.