Tussenwoning Laaxumstraat 56 Amersfoort

Laaxumstraat 56, 3826 AJ Amersfoort

210 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Laaxumstraat 56 is een tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
765 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laaxumstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laaxumstraat 56

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2545 Inwoners
1050 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Zuiderzeestedenbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laaxumstraat 56

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Laaxumstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Laaxumstraat 56?

De prijsindicatie voor Laaxumstraat 56 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laaxumstraat 56 zich tot de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Laaxumstraat 56 is een tussenwoning van 210 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laaxumstraat 56?

Laaxumstraat 56 is een tussenwoning in Zuiderzeestedenbuurt-Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laaxumstraat 56 vergeleken met de buurt?

Laaxumstraat 56 heeft 210 m² woonoppervlakte en 765 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Zuiderzeestedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laaxumstraat 56 en wat betekent dat?

Laaxumstraat 56 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laaxumstraat 56?

Laaxumstraat 56 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

De wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?