Streetview Laaxumstraat 28 Amersfoort

Laaxumstraat 28, 3826 AJ Amersfoort

196 m² Bouwjaar 2004

Laaxumstraat 28 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 100 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
100 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laaxumstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2545 Inwoners
1050 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Zuiderzeestedenbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.984 Inwoners per km²

Locatie van Laaxumstraat 28

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Laaxumstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Laaxumstraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laaxumstraat 28 zich tot de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Laaxumstraat 28 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laaxumstraat 28?

Laaxumstraat 28 is een woonhuis in Zuiderzeestedenbuurt-Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laaxumstraat 28 vergeleken met de buurt?

Laaxumstraat 28 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 100 m². In Zuiderzeestedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

De wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Vanuit Laaxumstraat 28 in Zuiderzeestedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laaxumstraat 28: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?