Streetview Kuinrestraat 45 Amersfoort

Kuinrestraat 45, 3826 AE Amersfoort

185 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kuinrestraat 45 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
745 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kuinrestraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kuinrestraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2545 Inwoners
1050 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Zuiderzeestedenbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.984 Inwoners per km²

Locatie van Kuinrestraat 45

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kuinrestraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kuinrestraat 45?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kuinrestraat 45 zich tot de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Kuinrestraat 45 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kuinrestraat 45?

Kuinrestraat 45 is een woonhuis in Zuiderzeestedenbuurt-Oost, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kuinrestraat 45 vergeleken met de buurt?

Kuinrestraat 45 heeft 185 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zuiderzeestedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kuinrestraat 45 en wat betekent dat?

Kuinrestraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kuinrestraat 45?

Kuinrestraat 45 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

De wijk Zuiderzeestedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderzeestedenbuurt-Oost?

Vanuit Kuinrestraat 45 in Zuiderzeestedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.