Tussenwoning Heideweg 150 Amersfoort

Heideweg 150, 3825 ZM Amersfoort

137 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Heideweg 150 is een tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heideweg 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heideweg 150

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.2%
CO₂-emissie
17.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

590 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Eilandengroepenbuurt
81% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heideweg 150

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Heideweg 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Heideweg 150?

De prijsindicatie voor Heideweg 150 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandengroepenbuurt is €509.000. Dat komt neer op circa €3.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heideweg 150 zich tot de wijk Eilandengroepenbuurt?

Heideweg 150 is een tussenwoning van 137 m² in de wijk Eilandengroepenbuurt. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heideweg 150?

Heideweg 150 is een tussenwoning in Eilandengroepenbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Heideweg 150 vergeleken met de buurt?

Heideweg 150 heeft 137 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Eilandengroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heideweg 150 en wat betekent dat?

Heideweg 150 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heideweg 150?

Heideweg 150 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eilandengroepenbuurt?

De wijk Eilandengroepenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandengroepenbuurt?

Vanuit Heideweg 150 in Eilandengroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.