Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 370 m²
Heideweg 100 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 370 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heideweg 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Eilandengroepenbuurt is €509.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeideweg 100 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Eilandengroepenbuurt. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².
Heideweg 100 is een woonhuis in Eilandengroepenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Heideweg 100 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In Eilandengroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Eilandengroepenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Heideweg 100 in Eilandengroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heideweg 100: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Eilandengroepenbuurt: restaurant (0.8 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Heideweg 100 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eilandengroepenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.