Streetview Marquisen 39 Amersfoort

Marquisen 39, 3825 ZC Amersfoort

93 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Marquisen 39 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 2180 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
2180 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marquisen 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marquisen 39

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

590 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Eilandengroepenbuurt
81% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Locatie van Marquisen 39

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Marquisen 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Marquisen 39?

De prijsindicatie voor Marquisen 39 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandengroepenbuurt is €509.000. Dat komt neer op circa €5.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marquisen 39 zich tot de wijk Eilandengroepenbuurt?

Marquisen 39 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Eilandengroepenbuurt. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marquisen 39?

Marquisen 39 is een woonhuis in Eilandengroepenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marquisen 39 vergeleken met de buurt?

Marquisen 39 heeft 93 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 2180 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Eilandengroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marquisen 39 en wat betekent dat?

Marquisen 39 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Marquisen 39?

Marquisen 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eilandengroepenbuurt?

De wijk Eilandengroepenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandengroepenbuurt?

Vanuit Marquisen 39 in Eilandengroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.